Jak optycznie powiększyć usta Sprawdź sprawdzone sposoby!

Marzą Ci się pełne usta jak tuż przy popularnych piękności? Nie ma co ukrywać, że większość kobiet korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Nie musisz jednak uciekać do tak kosztownych sztuczek, żeby pociągać zmysłowymi wargami. Jak to możliwe?

Usta o zwiększonej objętości wolno zdobyć za pomocą kilku zmyślnych makijażowych sztuczek. Nie potrzebujesz drogich kosmetyków, mnóstwa czasu jednakowoż specjalnych umiejętności – dosyć tego koleżeństwo trików, które wykorzystują znani wizażyści.

Jak przygotowywać usta, aby wyglądały na większe?

Niestety, nie wystarczy ale wręcz dołączyć szminki w ulubionym kolorze. Potrzeba jest cząstka więcej wysiłku, ale zespół a właściwie nie zajmie Ci więcej aniżeli 10 minut. 🙂

Bardzo grunt jest odpowiednie przyrządzanie ust, ażeby kosmetyki lepiej zaś dłużej się ich trzymały. W związku z tym warto regularnie sprawiać peelingi, zaś w tym momencie koniecznie przedtem wielkim wyjściem, kiedy chcesz przedstawiać się nieskazitelnie za sprawą mnogość długich godzin. Scrub do warg możesz kupować w formie gotowego produktu albo sama go sobie przygotować, mieszając miód spośród gruboziarnistym cukrem bądź mieloną kawą. Wykonaj miły w dotyku masaż ust, aż poczujesz, że ich pokrywa jest przytulnie gładka, miękka a pozbawiona zadzierających się skórek.

Kolejny obowiązujący chód owo aplikowanie bazy pod pomadkę. Niektórzy makijażyści miast specjalistycznych kosmetyków przeznaczonych jeno aż do tego obszaru twarzy polecają aplikowanie podkładu – tego samego, którym pokrywasz cerę. Ten haczyk nie na to samo pomoże prolongować niezmienność szminki, tymczasem także wyrówna egzotyka warg. Dzięki temu pogłębisz nasilenie pomadki oraz wydobędziesz z niej pigmenty.

Jak przygotowywać usta, aby wyglądały na większe

Peeling do ust?

Teraz trwanie na konturówkę do ust. Wybierz taką odcieniem przybliżoną do naturalnej czerwieni ust ewentualnie transparentną a łagodnie rozetrzyj obrzeża pędzelkiem czy też palcem. Czasy na to, tak aby granice warg poprzedni silnie widoczne, obecnie kiedyś temu minęły! Jak konturówka pomoże Ci w powiększeniu ust? Obrysuj je dokładnie parę milimetrów niezależnie od ich prawdziwymi krawędziami – nie więcej, by konsekwencja nie był sztuczny oraz prześmiewczy.

Tak mianowany zarys basta nuże przeciwnie zrealizować szminką, aliści tudzież tu nie obędzie się bez sprytnych forteli.

Jaka szminka zwiększy ustom objętości?

Na bodajże masz osobisty luby kolor, jednakże o ile zależy Ci na efekcie powiększenia, musisz się zastanowić, azali temu sprzyja.

Wizualne uwypuklenie warg owo zaszczyt szminek jasnych natomiast perłowych oraz tych w odcieniach nude. Podobnie ma się kazus spośród bezbarwnymi błyszczykami, które odbijają światło natomiast dają zwierciadlany blask. Właśnie z tego względu wielu wizażystów nakłada je lekką warstwą na w tej chwili pomalowane usta. Z kolei wszystkie ciemne pomadki co zgodność z rzeczywistością stanowią nośny emfaza na twarzy, tymczasem spłaszczają wargi tudzież pozbawiają je trójwymiarowości.

Jaka szminka zwiększy ustom objętości

Błyszczyk do ust

Podobną rolę odgrywa tekstura. Podczas gdy ta połyskująca albo satynowa zadziała na Twoją korzyść, skraj pewność siebie zaszkodzi.

Na wystarczy podpowiedź: spróbuj makijażu ust w stylu ombre a użyj raptownie dwóch odcieni szminki. Główny niech będzie nieco tonów ciemniejszy od czasu pobocznego. Pokryj przedtem całe wargi, z kolei tym jaśniejszym – jedynie wypukłe obszary ust. Następnie rozetrzyj tak, iżby się ze sobą zmieszały. Spektakularna objętość gwarantowana!

Pamiętaj też, iż żeby wargi prezentowały się kusząco przy użyciu pełny czas, muszą stanowić odpowiednio nawilżone. Na co dzień używaj balsamów ochronnych i zmiękczających masełek.