Nie mam orgazmu! Dowiedz się co może być powodem!

Brak orgazmu u kobiety może mieć różne podłoże. Ale najczęstszą przyczyną w uzyskaniu orgazmu wydają się błędy w sztuce miłosnej, które popełniają mężczyźni. Pośpiech, niewłaściwie pieszczoty, krótka gra wstępna – to są główne przyczyny braku szczytowania.

Brak wyczucia – nieobecność orgazmu

Jeśli kobiecie nie sprawia przyjemności, kiedy kochanek pieści jej piersi, natomiast jego osoba robi to, ponieważ lubi, to nigdy nie osiągnie ona orgazmu. Nie pozwala jej stan psychiczny powiązany z nieakceptowanymi przeżyciami. Podobnie, podczas gdy kochanek dotyka kobietę w miejscach, które płeć piękna uważa zakazane, ewentualnie poklepuje ją po pośladkach mimo jej protestów. Wtedy fala podniecenia zanika i tracisz szansę na szczytowanie.

Brak wyczucia – nieobecność orgazmu

Pośpiech przyczyną braku orgazmu

Pośpiech oraz dążenie za wszelką cenę, aż do orgazmu to gwarancja jego braku. Pośpieszne pieszczoty, nadmiernie oschły seks nie pozwolą kobiecie dojść do satysfakcji. Zbliżenie powinno być dającą uniesienie grą i zabawą. Kobiety potrzebują czasu, by zaczęły odczuwać pożądanie.

Brak orgazmu – ważna osobowość mężczyzny

Egoistyczny kochanek, wszak także dominująca kobieta, która chce nad wszystkim zachować kontrolę. Kobieta obdarzona cechami przywódcy, nawet w sypialni nie pozwoli nad sobą zapanować, nie podda się emocjom oraz kochankowi. Osoby, które z natury w każdej sytuacji zachowują czujność, w chwili silnego podniecenia wycofują się.

Kłótnia przyczyną braku orgazmu

Wprawdzie kołdra łączy serca i nogi, pomimo tego że nie rozmawiajcie przed kochaniem się, np. o kłopotach w pracy, kłopotach z dziećmi… Znajdźcie na to czas!

Kłótnia przyczyną braku orgazmu

Brak orgazmu – niewygoda

Przyjęcie złej pozycji, gdy cierpimy na bóle krzyża, prawdopodobnie spowoduje, iż na dłuższy odechce się nam seksu. Gdy macie np. nawet niewielkie dolegliwości kręgosłupa, korzystajcie spośród łóżka, poduszek czy też dużych ręczników zwiniętych w wałki.